Aktualności

Szansa dla młodych i ambitnych kreatorów!

Szansa dla młodych i ambitnych kreatorów!

 

Zostaliśmy zaproszeni do wsparcia ambitnych młodych uczniów szkół branżowych. Cieszymy się, że możemy być częścią Ligi Młodych Kreatorów.

Aktualnie kończy się X jubileuszowa edycja LMK, podczas której uczniowie rywalizują w tematyce ZNAKÓW ZODIAKU. Eliminacje zostały przeprowadzone w kilku szkołach południowej Polski, spośród których wyłonieni zostali finaliści. Finał zaplanowany jest na wrzesień 2020r. w Żorach.

 

Wspieramy zdolną młodzież! Liczy się:

– pomysł

– wykonanie

– prezentacja

 

Już teraz zapraszamy dyrektorów szkół branżowych, nauczycieli i uczniów do zapoznania się z zasadami konkursu. Zadaniem uczniów jest wykonanie pełnej stylizacji na modelce: fryzura, makijaż oraz strój, a następnie prezentacja i omówienie swojej pracy. Więcej informacji znajdziecie na facebooku: Liga Młodych Kreatorów.

 

Sprawdźcie swoje umiejętności i predyspozycje zawodowe. Powalczcie o nagrodę główną, którą jest wyjazd wraz z mistrzynią Polski oraz sędzią międzynarodowym we fryzjerstwie Anną Zenkovską na targi do Finlandii.

Jest o co walczyć!!!

Czytaj więcej

BITWA NA WZORY

BITWA NA WZORY

 

Co to takiego? A no właśnie… mamy dla Was niespodziankę.

Już 29 lutego 2020r. w Olsztynie będziemy jednymi ze sponsorów III ogólnopolskiej BITWY NA WZORY, której tematem przewodnim będą postacie z kreskówek.

Jak to miło wrócić do lat dzieciństwa i przypomnieć sobie np. Kaczora Donalda czy postacie Hanna-Barbera. A skoro już padło słowo „Barbera” to właśnie Was: fryzjerów – barberów zapraszamy do Hotelu Kopernik w Olsztynie, aby wspólnie wybrać najlepszą lub najlepszego.

Uczestnicy Bitwy na wzory będą pracować na modelach, ale bez użycia dodatkowych wspomagaczy np. szablonów czy kredek.

 

Niech wygra najlepszy!

 

Ale, ale… jeśli chcesz również zmierzyć się w tej konkurencji – zapraszamy. Tytułu będzie bronił Dawid KAWCZYŃSKI.

 

Bilet wstępu: 70 zł

Liczba miejsc ograniczona!

 

Więcej informacji pod nr telefonu: tel. 884 886 922.

Czytaj więcej

Łódź jest z nami!!

Trochę mniej nas ostatnio tutaj, jednak to dlatego, że stale rozszerzamy ofertę o nowych instruktorów, z którymi podjęliśmy współpracę – tym razem coś dla kosmetyczek – Studio Styl z Łodzi.


Znajdziecie w ofercie szkolenia z dofinansowaniem:

 • stylizacja paznokci (m.in. manicure tytanowy, kombinowany, mix zdobień, japoński i inne)
 • przedłużanie rzęs (1:1 oraz 2-8D)
 • lifting i laminacja rzęs
 • henna pudrowa
 • wizaż

Pamiętajcie wybierając pakiet kursów będzie tajniej.

A dodatkowo na szkolenia możecie uzyskać z nasza pomocą dofinansowanie nawet 100%.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel. 884 886 703

Czytaj więcej

Czas na …………………. f l o r y s t y k ę!!

Trochę czasu minęło, zanim dopracowaliśmy dla Was nową ofertę, jednak chcemy, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”. Tym razem zapraszamy Was w bardzo kolorowy i pachnący świat FLORYSTYKI.

 

W ofercie znajdziecie zarówno szkolenia biznesowe dotyczące m.in. sztuki sprzedaży, kosztorysowania, budowania rozpoznawalnej marki czy współpracy w zespole florystów oraz oczywiście nie zabraknie szkoleń z tematyki ślubnej, funeralnej czy też bukietów okolicznościowych.

 

Cykl szkoleń rozpoczynamy we wrześniu w województwach:

– lubuskim

– świętokrzyskim

– podkarpackim

– warmińsko-mazurskim

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą:

690 620 952

marta.lozinska@dialexi.pl

Czytaj więcej

Rozpoczynamy szkolenia fryzjerskie!

Jeżeli chcą Państwo podnieść swoje kompetencje, odświeżyć i uporządkować wiedzę zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podczas szkoleń pokażemy szerokie spectrum możliwości związanych z branżą fryzjerską, a także wprowadzimy Państwa w trendy światowego fryzjerstwa.

A to wszystko pod okiem naszych profesjonalnych szkoleniowców min.

Martyna Bryk – Mistrzyni Polski we Fryzjerstwie 2014, Stylista Roku 2016

Adrian Zowczak – odnosił sukcesy w wielu konkursach m.in. „Trend Vision” czy „Loreal Color Trophy”

Dominika Zaborowska – doradca wizerunku medialnego, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community.

W celu zapoznania się z tematami szkoleń zapraszamy na stronę z ofertą.

Czytaj więcej

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2019

Funkcjonowanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) regulowane jest przepisami ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. 2018 poz. 1265 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (tekst jednolity Dz. U. 2018, poz. 117). KFS stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy i jest przeznaczony na wsparcie pracodawców inwestujących w kształcenie ustawiczne pracowników i swoje własne.

W Planie Funduszu Pracy na rok 2019 na wydatki Krajowego Funduszu Szkoleniowego  przeznaczono kwotę 228 138 tys. zł. Minister właściwy do spraw pracy, w porozumieniu z Radą Rynku Pracy, zdecydował o podziale tej kwoty. Z ogólnej kwoty 228 138 tys. przeznaczonej na KFS wydzielona zostaje kwota 2 278 tys. zł na działania 16 Wojewódzkich Urzędów Pracy i Ministerstwa Rodziny, Pracy  i Polityki Społecznej  – po  134 tys. zł dla każdego podmiotu

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia (…), czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie jest pracodawcą podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, współpracujący wyłącznie ze współmałżonkiem, zatrudniający osoby na podstawie umowy o dzieło.

Pracodawca może otrzymać środki KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:

 • 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,
 • 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikro przedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.

Środki KFS pracodawca może przeznaczyć na:

 1. doprecyzowanie potrzeb szkoleniowych, które można będzie zaspokoić dzięki środkom KFS,
 2. kursy i studia podyplomowe oraz egzaminy w których wezmą udział pracownicy z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
 3. badania lekarskie i psychologiczne, jeśli okażą się niezbędne,
 4. ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z udziałem w kształceniu ustawicznym.

 

Pracodawca musi złożyć wniosek o przyznanie środków z KFS na kształcenie ustawiczne do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności zgodnie z terminami naboru określonymi przez PUP.

Czytaj więcej
page 1 of 2
Skontakuj się z nami!

Odpiszemy najszybciej, jak to będzie możliwe.